SVATEBNÍ LÍČENÍ A ÚČES

Užijte si svůj velký den jako ta nejkrásnější nevěsta. Pomůžu vám vybrat make-up i účes, které vás rozzáří. Celý den budete vypadat, jako bych vás právě nalíčila.

Make-up tvořím tak, abyste na svatbě vypadala přirozeně krásná, ale zároveň byl dostatečně výrazný na fotkách. Musí vydržet všechno: slzičky štěstí, objímání při gratulacích i dlouhou party až do rána. 

Účes uděláme přesně takový, jaký jste si vysnila – chcete rozpuštěné vlasy? Vlny? Nebo drdol? 

JAK VYPADÁ SVATEBNÍ ZKOUŠKA?

  • Nejdřív spolu celý look vymyslíme. Poslechnu si vaši představu a ráda vám poradím, jaký účes i make-up se budou nejlépe hodit k vám, vašim šatům a doplňkům. 
  • Pak vyzkoušíme líčení a jeden až dva účesy. Můžu vám půjčit příčesy i doplňky. 
  • Na zkoušce vám vytvořím přesně takový look, s jakým půjdete i k oltáři. Chci, abyste ze zkoušky odcházela stoprocentně nadšená a natěšená na svůj velký den.
  • Na zkoušku se potkáme v Brně 3 nebo 4 týdny před svatbou a strávíme spolu zhruba 1,5–3 hodiny. 

V DEN SVATBY

A je to tady! Nalíčit a účesat vás přijedu kamkoli, kde je to pro vás nejpohodlnější – buď rovnou na svatební místo, nebo k vám domů. 

Budu vám během celých příprav oporou. Vytvořím make-up i účes, pomůžu vám obléct se do šatů nebo vám nasadit závoj. A pak už můžete jako ta nejkrásnější nevěsta vyrazit k oltáři. 

A CO vaše maminka nebo svědkyně?

Moc ráda nalíčím a učesu i další svatebčanky, aby si ve váš velký den připadaly ještě krásnější. Dopřejte tenhle pocit třeba vaší mamince, svědkyni nebo družičkám.    

Rezervujte si termín

Přejít nahoru